Награде и признања

Ученици који су учествовали на републичким такмичењима

2000/2001.

  • Станковић Марко (физика)
  • Вучинић Кристина (немачки језик - 5. место)
  • Вукашиновић Стефан (ТО – 1. место)
  • Пантовић Ања (ТО  – 1. место)

2001/2002.    

  • Анђелковић Немања (ТО – 1. место)
  • Пантовић Ања (ТО – 3. место)
2002/2003.
  • Ристовић Наташа (ТО – 1. место)
2003/2004.
  • Радојичић Никола (историја)
  • Шошкић Анђела (историја)
  • Солдатовић Сунчица (историја)
  • Ристовић Наташа (ТО)
  • Младеновић Срђан (ТО)
2004/2005.
  • Миленковић Вукола (српски језик)
  • Радојичић Никола (историја)
  • Шошкић Анђела (хемија)
  • Тодорић Немања (географија)
  • Ристовић Наташа (ТО – 1. место)
  • Тошић Драган (информатика)
2005/2006  
2006/2007  
2007/2008
  • Булатовић Данијел (ТО - Ракетно моделарство)
  • Крцуновић Андрија (ликовно 1. место)
  • Ђорђевић Ивана (ликовно 1. место)
  • Милосавњевић Милена (Ликовно 1. место)
  • Ђоковић Радомир ( Физика 2. место)
2008/2009
  • Чолић Емилија (Физика, 3. место)
  • Вучковић Предраг (ТО- информатика)
  • Павловић Илија (ТО - аутомоделарство)
2009/2010
  • Чолић Емилија Физика, 3. место)
  • Лазовић Алекса (физика)
  • Ћирковић Никола (техничко и нформатичко образовање)
  • Булатовић Данијел (техничко и нформатичко образовање-ракетно моделарство)

2010/2011
  • Обреновић Нађа 1. место из српског јез. ; математика
  • Чолић Емилија - Физика ,хемија
  • Јанић Милица - техничко и информатичко образ. -електротехника
  • Манојловић Милица, српски језик
  • Васовић Лазар - техничко и информатичко образ. ракетно моделарство
  • Карапанџић Димитрије - техничко и информатичко образ. ваздухопловно моделарство
  • Гарић Вукашин, географија
  • Лазовић Алекса, географија
  • Петровић Александар, историја
Ученици чији су литерарни радови награђени на међународном конкурсу „Народна мелодија“ под покровитељством  „Пријатеља деце Војводине“
  • Грубач Данка
    (тема „Звуци мога завичаја“, 1. награда)
  • Милосављевић Марко
    (тема „Осмех моје маме“, 3. награда)
  • Денић Емилија
    (тема „Најлепше је моје дрво“, похвала)
Ученици чији су ликовни радови награђени у протеклих пар година
  • 2010/2011.................................................................................
  • Пљакић Нина 5. раз. - 1. место на ,,Новембарском салону"
  • Јовановић Анђела, 7. раз.- 2. место на ликовном конкурсу Завода за заштиту здравља ,,Уједињени уборби против глади"
  • Јаковљевић Јана, 7. раз.2. место У организацији Црвеног крста,,Крв живот значи"
  • Шпаговић Невена, 7. раз. 1. место на ,,Мајском салону"
  • Гајовић Давид, 6. раз. 1. место на ,,Мајском салону"
  • Макојевић Никола, 2. раз. 1. место У организацији Црвеног крста,,Крв живот значи"
  • Дуловић Марија, 6. раз. 1. место на ,,Мајском салону"
  • Борисављевић Нина, 2. раз 1. место на ликовном конкурсу Завода за заштиту здравља ,,Светски дан хране"
  • ..............................................................................................
  • Бањанац  Јована
    (ЕПС Краљево, 1.награда)
  • Батало Андријана
    (тема  „Здрава храна“, 3. награда)
  • Милекић Стефан
    (тема „Другачији па шта“, 2. награда)
  • Павловић Теодора
    (1. награда салона у Петровцу на Млави)
  • Богдановић Тања
    (Мајски салон у Краљеву, 1. награда)
Добри ученициии и врхунски спортисти
  • Јовановић Филип 
    (светски првак у спорстком плесу у дисциплини DISCO FOX у Аустрији)
  • Вукадиновић Вања и Иван
    (прво место на међународном турниру у Будви 2002. године, државни прваци у спортском плесу у дисциплини мамбо у Лозници 2004. године)
  • Радић Катарина
    (четврто место у спортском плесу у свим дисциплинама на светском првенству у Аустрији)
  • Немчевић Анђела
    (постиже изузетне успехе у земљи и иностранству на тениским турнирима)
  • Поповић Тара
    (златна медаља на првенству Србије и Црне Горе у слалому у категорији млађих пионира)
  • Миладиновић Сара
    (златна медаља у дисциплини прсно пливање на такмичењу пионира централне Србије)
  • Вујовић Ђорђе
    (треће место на првенству централне Србије у џудоу)
  • Симовић Јована
    (друго место на карате савезу централне Србије у категорији старијих пионирки - кате)
Ученици – изузетни вокални солисти и инструменталисти
  • Вукосављевић Катарина
  • Руменић Јована
  • Шиљковић Александар 
    (друго место у Србији - кларинет)
Ученици који су проглашени ђаком генерације
  • 2004/2005. Тодорић Немања
  • 2005/2006. Шошкић Анђела
  • 2006/2007. Миловић Исидора
  • 2007/2008. Ристовић Ивана
  • 2008/2009 Шошкић Софија
  • 2009/2010 Славковић Виктор
  • 2010/2011 Вукашиновић Нађа
  • 2011/2012 Ћирић Андреа

Њихова имена ући ће у анале школе, а поред њих низаће се нова у бескрајном ланцу који чине таленат и истрајан рад..Њихов успех је наш понос.

Тодорић Н.Шошкић А.Миловић И.Ивана Р.

0910